Aktuality

Závody 2017

Dne 13.5.2017 jsme se opět po roce sešli na rybníku Božkov, abychom jako členové Mnichovické organizace poměřili svůj rybářský úm a sešli se v přátelské atmosféře u vody. Po loňské slabší návštěvě jsme se snažili dát vědět o závodech dopředu. Přineslo to své ovoce a kolem osmé hodiny ranní si nalosovalo svá místa 19 závodníků. 

V 9 hodin jsme odtroubili začátek závodu, a již první minuty napovídaly, že se bude chytat docela dost ryb, a hlavně, že bude panovat skvělá atmosféra. Každý si zvolil svůj osobitý styl, někteří vsadili na těžkou bobkařinu, jiní na lehkou plavanou a feeder byl také k vidění. Všichni účastníci dodržovali pitný režim, což se ukázalo, jako správný směr k vylepšení již tak skvělé atmosféry. Chytali se nádherné ryby, kapři, jeseni, karasi, plotice, líni.

V poledne proběhla rotace, tak aby si každý mohl vyzkoušet mělčí a hlubší místa revíru. Proběhl lehký oběd a od 12 do 14 proběhlo druhé kolo, kdy se přidali do úlovků amuři.

Po třetí hodině došlo k vyhodnocení. 

První místo za největší rybu a to kapra 62 cm a děličku na kapry s navijákem si odnesl Břéťa Petráků. Ten mocně finišoval, a nakonec se takto velkého kapra dočkal za neuvěřitelné podpory svých parťáků!

Největší součet centimetrů ulovených ryb měl René Šulc, který vsadil na taktiku lovu na plavanou s malým háčkem. Tímto si vysloužil potlesk a přezdívku čudlař přešel s úsměvem. Dosáhl součtu 1481 cm.

Druhým největším součtem se pyšnil Jakub Šalda, a to konkrétně 596 cm. Kuba vsadil na feeder a přesný lov.

I největší počet ryb ovládl René a to konkrétně 108 ryb.

V kategorii do 15 let zvítězil Dominik Mikolášek se součtem 347 cm.

V kategorii 16-18 let dosáhl největšího součtu Petr Petrášek a to konkrétně 300 cm.

Mnoho účastníků zůstalo a rybařilo až do večera. Děkujeme za účast a parádní atmosféru.

 

Na závěr pár momentek ze závodu.

 

Nadcházející události

zář
14

14.09.2024 8:00 - 16:00

Fotogalerie